Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,91 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr BS2-MS-309153-21

633 457 zł

12 203 zł /m²

Rata 2 964 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Katowice, Ceglana

2 pokoje, mieszkanie 51,91 m², piętro 4, oferta nr , BS2-MS-309153-21, Katowice, Ceglana
BS2-MS-309153-21 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-309153-21 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-309153-21 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-309153-21 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-309153-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,91 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę