Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,49 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-309151-21

545 443 zł

10 803 zł /m²

Rata 2 552 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Katowice, Ceglana

2 pokoje, mieszkanie 50,49 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-309151-21, Katowice, Ceglana
BS2-MS-309151-21 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-309151-21 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-309151-21 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-309151-21 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-309151-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,49 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę