Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,15 m², 2 pokoje, parter, oferta nr GRS-MS-3170

849 000 zł

15 679 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Ustka, Bulwar Portowy

2 pokoje, mieszkanie 54,15 m², parter, oferta nr , GRS-MS-3170, Ustka, Bulwar Portowy
GRS-MS-3170 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-3170 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-3170 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-3170 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-3170 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,15 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę