Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,55 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMLERO967

479 000 zł

8 623 zł /m²

Rata 2 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Sandomierz, Brzozowskiego

2 pokoje, mieszkanie 55,55 m², piętro 1, oferta nr , SMLERO967, Sandomierz, Brzozowskiego
SMLERO967 - zdjęcie nr 0
SMLERO967 - zdjęcie nr 1
SMLERO967 - zdjęcie nr 2
SMLERO967 - zdjęcie nr 3
SMLERO967 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,55 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę