Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 94,24 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 377

315 000 zł

3 343 zł /m²

Rata 1 474 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AKM Nieruchomości

Kwidzyn, Braterstwa Narodów

2 pokoje, mieszkanie 94,24 m², piętro 1, oferta nr , 377, Kwidzyn, Braterstwa Narodów
377 - zdjęcie nr 0
377 - zdjęcie nr 1
377 - zdjęcie nr 2
377 - zdjęcie nr 3
377 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 94.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

94,24 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę