Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,10 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMSUPE383

207 000 zł

7 113 zł /m²

Rata 969 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Biała Podlaska, Bolesława Chrobrego

2 pokoje, mieszkanie 29,10 m², piętro 3, oferta nr , SMSUPE383, Biała Podlaska, Bolesława Chrobrego
SMSUPE383 - zdjęcie nr 0
SMSUPE383 - zdjęcie nr 1
SMSUPE383 - zdjęcie nr 2
SMSUPE383 - zdjęcie nr 3
SMSUPE383 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,10 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,44 m

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę