Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 105554

667 116 zł

17 556 zł /m²

Rata 3 121 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Bokserska

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 2, oferta nr , 105554, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Bokserska
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę