Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,91 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr VTS-MS-7176

470 465 zł

11 500 zł /m²

Rata 2 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Bielsko-Biała

2 pokoje, mieszkanie 40,91 m², piętro 2, oferta nr , VTS-MS-7176, Bielsko-Biała
VTS-MS-7176 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-7176 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-7176 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-7176 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-7176 - zdjęcie nr 4
VTS-MS-7176 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,91 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę