Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 44622

630 000 zł

12 753 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Bednarska

2 pokoje, mieszkanie 49,40 m², parter, oferta nr , 44622, Wrocław, Fabryczna, Bednarska
44622 - zdjęcie nr 0
44622 - zdjęcie nr 1
44622 - zdjęcie nr 2
44622 - zdjęcie nr 3
44622 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,40 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę