Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,12 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44328

770 000 zł

13 721 zł /m²

Rata 3 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Babiego Lata

2 pokoje, mieszkanie 56,12 m², piętro 2, oferta nr , 44328, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Babiego Lata
44328 - zdjęcie nr 0
44328 - zdjęcie nr 1
44328 - zdjęcie nr 2
44328 - zdjęcie nr 3
44328 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,12 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę