Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 49234/4508/OMS

735 000 zł

19 865 zł /m²

Rata 3 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bielany, Antoniego Magiera

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², piętro 3, oferta nr , 49234/4508/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Antoniego Magiera
49234/4508/OMS - zdjęcie nr 0
49234/4508/OMS - zdjęcie nr 2
49234/4508/OMS - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1963

Data aktualizacji: 2025-05-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę