Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TC975840

660 000 zł

11 786 zł /m²

Rata 3 088 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Antoniego Kosińskiego

2 pokoje, mieszkanie 56,00 m², piętro 1, oferta nr , TC975840, Poznań, Wilda, Wilda, Antoniego Kosińskiego
TC975840 - zdjęcie nr 0
TC975840 - zdjęcie nr 1
TC975840 - zdjęcie nr 2
TC975840 - zdjęcie nr 3
TC975840 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę