Logo

Nowe mieszkanie, 40,85 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr E85

371 735 zł

9 100 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 739 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama Struga

Radom, Śródmieście, ul. Andrzeja Struga 60

2 pokoje, mieszkanie 40,85 m², piętro 7, oferta nr E85, Panorama Struga, Radom, Śródmieście, ul. Andrzeja Struga 60
SALON Z ANEKSEM18,19 m²SYPIALNIA13,65 m²ŁAZIENKA4,73 m²KORYTARZ4,38 m²LOGGIA5,46 m²
Wymiary mieszkania 40.85 m², E85
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.85 m², E85
E88E92E86E87E81E82E83E84E85E89E90E91
Plan piętra
Panorama Struga - zdjęcie nr 0
Panorama Struga - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.85 m², E85
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,85 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,46 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę