Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85847/6624/OMS

590 000 zł

11 753 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Aluzyjna

2 pokoje, mieszkanie 50,20 m², piętro 2, oferta nr , 85847/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Aluzyjna
85847/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85847/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85847/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85847/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85847/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,20 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę