Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,86 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 122890/78/OMS

723 128 zł

14 800 zł /m²

Rata 3 383 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Aleksandra Kowalskiego

2 pokoje, mieszkanie 48,86 m², parter, oferta nr , 122890/78/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Aleksandra Kowalskiego
122890/78/OMS - zdjęcie nr 0
122890/78/OMS - zdjęcie nr 1
122890/78/OMS - zdjęcie nr 2
122890/78/OMS - zdjęcie nr 3
122890/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,86 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę