Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr TB#507008

1 099 000 zł

27 475 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleje Jerozolimskie

2 pokoje, mieszkanie 40,00 m², piętro 3, oferta nr , TB#507008, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Aleje Jerozolimskie
TB#507008 - zdjęcie nr 0
TB#507008 - zdjęcie nr 1
TB#507008 - zdjęcie nr 2
TB#507008 - zdjęcie nr 3
TB#507008 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę