Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr TN551911

590 000 zł

12 826 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdańsk, Przymorze, Aleja Rzeczypospolitej

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 8, oferta nr , TN551911, Gdańsk, Przymorze, Aleja Rzeczypospolitej
TN551911 - zdjęcie nr 0
TN551911 - zdjęcie nr 1
TN551911 - zdjęcie nr 2
TN551911 - zdjęcie nr 3
TN551911 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

8 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę