Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,79 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44605

468 000 zł

13 452 zł /m²

Rata 2 190 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Aleja Architektów

2 pokoje, mieszkanie 34,79 m², piętro 1, oferta nr , 44605, Wrocław, Fabryczna, Aleja Architektów
44605 - zdjęcie nr 0
44605 - zdjęcie nr 1
44605 - zdjęcie nr 2
44605 - zdjęcie nr 3
44605 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,79 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę