Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,10 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 166530227

489 000 zł

9 386 zł /m²

Rata 2 288 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Osiedle Zacisze, Agrestowa 2

2 pokoje, mieszkanie 52,10 m², piętro 1, oferta nr , 166530227, Zielona Góra, Osiedle Zacisze, Agrestowa 2
166530227 - zdjęcie nr 0
166530227 - zdjęcie nr 1
166530227 - zdjęcie nr 2
166530227 - zdjęcie nr 3
166530227 - zdjęcie nr 4
166530227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,10 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę