Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,79 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMPEPO918

260 000 zł

6 880 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Dąbrowa Górnicza, Reden, Adamieckiego

2 pokoje, mieszkanie 37,79 m², piętro 3, oferta nr , SMPEPO918, Dąbrowa Górnicza, Reden, Reden, Adamieckiego
SMPEPO918 - zdjęcie nr 0
SMPEPO918 - zdjęcie nr 1
SMPEPO918 - zdjęcie nr 2
SMPEPO918 - zdjęcie nr 3
SMPEPO918 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,79 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę