Logo

Nowe mieszkanie, 35,87 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1.A.6.04

462 723,00 zł

12 900,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Agosto

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. 6 Sierpnia

2 pokoje, mieszkanie 35,87 m², piętro 6, oferta nr 1.A.6.04, Murapol Agosto, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. 6 Sierpnia
Murapol Agosto - zdjęcie nr 0
Murapol Agosto - zdjęcie nr 1
Murapol Agosto - zdjęcie nr 2
Murapol Agosto - zdjęcie nr 3
Murapol Agosto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.87 m², 1.A.6.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,87 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

Bud. 1, 2, 3 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę