Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 56,89 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 56521/2089/OMW

5 000 zł

88 zł /m²

Rata 23 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Romana Dmowskiego

2 pokoje, mieszkanie 56,89 m², piętro 5, oferta nr , 56521/2089/OMW, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Romana Dmowskiego
56521/2089/OMW - zdjęcie nr 0
56521/2089/OMW - zdjęcie nr 1
56521/2089/OMW - zdjęcie nr 2
56521/2089/OMW - zdjęcie nr 3
56521/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,89 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę