2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM | ROJNA | DOBRA KOMUNIKACJA
Homfi ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane przy ul. Rojnej w Łodzi.
⸻
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne dla singla lub pary.
W skład mieszkania wchodzą:
• salon z wyjściem na balkon, wyposażony w rozkładaną kanapę, stół oraz strefę RTV,
• oddzielna, widna kuchnia z zabudową meblową,
• sypialnia z dużym łóżkiem i dostępem do światła dziennego,
• łazienka z prysznicem typu walk-in, WC, umywalką oraz pralką,
• korytarz z pojemną szafą w zabudowie.
⸻
LOKALIZACJA
Spokojna, dobrze skomunikowana część Łodzi, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej i terenów rekreacyjnych.
W najbliższej okolicy:
• przystanki tramwajowe (linie 2, 8, 16) – ok. 500 m,
• Lidl – ok. 500 m,
• Pływalnia MOSiR – ok. 500 m,
• kort tenisowy – ok. 160 m,
• siłownia FitFabric – ok. 1 km,
• szybki dojazd do trasy S14.
W pobliżu dostępny również parking strzeżony z możliwością wynajęcia miejsca.
⸻
FINANSE
• czynsz najmu: 2100 PLN
• opłaty administracyjne: ok. 500 PLN - płatne wg zużycia, liczone dla 1 osoby
• prąd według zużycia (ok. 120 PLN)
• kaucja płatna jednorazowo - 120% czynszu najmu
• ubezpieczenie najemcy - 70 PLN, płatne jednorazowo
Łączny miesięczny koszt: ok. 2720 PLN
⸻
Mieszkanie dostępne od zaraz.
Biuro pobiera jednorazową prowizję za kompleksową obsługę procesu najmu.
2-ROOM APARTMENT WITH BALCONY | ROJNA | GOOD COMMUNICATION Homfi is pleased to present a functional, 2-room apartment with an area of 44 m², located on Rojna Street in Łódź. ⸻ PROPERTY A well-thought-out apartment, ideal for a single person or a couple. The apartment comprises: • living room with access to the balcony, equipped with a fold-out sofa, table, and TV area, • separate, bright kitchen with built-in furniture, • bedroom with a large bed and access to daylight, • bathroom with walk-in shower, toilet, sink, and washing machine, • hallway with a spacious built-in wardrobe. ⸻ LOCATION A quiet, well-connected part of Łódź, with quick access to urban infrastructure and recreational areas. In the immediate vicinity: • tram stops (lines 2, 8, 16) – approx. 500 m, • Lidl – approx. 500 m, • MOSiR swimming pool – approx. 500 m, • tennis court – approx. 160 m, • FitFabric gym – approx. 1 km, • quick access to the S14 route. There is also a guarded parking lot nearby with the possibility of renting a space. ⸻ FINANCE • rent: PLN 2100 • administrative fees: approx. PLN 500 - payable according to consumption, calculated for 1 person • electricity according to consumption (approx. PLN 120) • one-off deposit - 120% of rent • tenant insurance - PLN 70, payable once Total monthly cost: approx. PLN 2720 ⸻ The apartment is available immediately. The agency charges a one-time commission for comprehensive handling of the rental process.