Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 77,60 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 9572/10945/OMS

999 000 zł

12 874 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

4 pokoje, mieszkanie 77,60 m², piętro 3, oferta nr , 9572/10945/OMS, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
9572/10945/OMS - zdjęcie nr 0
9572/10945/OMS - zdjęcie nr 1
9572/10945/OMS - zdjęcie nr 2
9572/10945/OMS - zdjęcie nr 3
9572/10945/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 77.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,60 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę