Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,99 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 203944

1 498 963 zł

16 657 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto

4 pokoje, mieszkanie 89,99 m², piętro 2, oferta nr , 203944, Wrocław, Stare Miasto
203944 - zdjęcie nr 0
203944 - zdjęcie nr 1
203944 - zdjęcie nr 2
203944 - zdjęcie nr 3
203944 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 89.99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

89,99 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę