Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 41673

699 000 zł

10 433 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 67 m², Wrocław Psie Pole-Zawidawie (Psie Pole)

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole

4 pokoje, mieszkanie 67,00 m², parter, oferta nr , 41673, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole
41673 - zdjęcie nr 0
41673 - zdjęcie nr 1
41673 - zdjęcie nr 2
41673 - zdjęcie nr 3
41673 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę