Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,64 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 39632

633 000 zł

8 714 zł /m²

Rata 2 962 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Polesie, Wólczańska

4 pokoje, mieszkanie 72,64 m², piętro 2, oferta nr , 39632, Łódź, Polesie, Polesie, Wólczańska
39632 - zdjęcie nr 0
39632 - zdjęcie nr 1
39632 - zdjęcie nr 2
39632 - zdjęcie nr 3
39632 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72.64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,64 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę