Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 75,01 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS3-MS-314673-1

970 000 zł

12 932 zł /m²

Rata 4 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Wieliczka

4 pokoje, mieszkanie 75,01 m², piętro 1, oferta nr , BS3-MS-314673-1, Wieliczka
BS3-MS-314673-1 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-314673-1 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-314673-1 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-314673-1 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-314673-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 75.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,01 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2022

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę