Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1602/14328/OMS

389 000 zł

6 825 zł /m²

Rata 1 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa

Wałbrzych

4 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 6, oferta nr , 1602/14328/OMS, Wałbrzych
1602/14328/OMS - zdjęcie nr 0
1602/14328/OMS - zdjęcie nr 1
1602/14328/OMS - zdjęcie nr 2
1602/14328/OMS - zdjęcie nr 3
1602/14328/OMS - zdjęcie nr 4
1602/14328/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę