Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 94,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1486/14328/OMS

525 000 zł

5 585 zł /m²

Rata 2 456 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa

Wałbrzych

4 pokoje, mieszkanie 94,00 m², piętro 1, oferta nr , 1486/14328/OMS, Wałbrzych
1486/14328/OMS - zdjęcie nr 0
1486/14328/OMS - zdjęcie nr 1
1486/14328/OMS - zdjęcie nr 2
1486/14328/OMS - zdjęcie nr 3
1486/14328/OMS - zdjęcie nr 4
1486/14328/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę