Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 86038/6624/OMS

959 000 zł

11 554 zł /m²

Rata 4 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Uznamska

4 pokoje, mieszkanie 83,00 m², piętro 4, oferta nr , 86038/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Uznamska
86038/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86038/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86038/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86038/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86038/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.