Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 88,01 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 32208

1 199 000 zł

13 623 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Uniwersytecka

4 pokoje, mieszkanie 88,01 m², piętro 3, oferta nr , 32208, Wrocław, Stare Miasto, Uniwersytecka
32208 - zdjęcie nr 0
32208 - zdjęcie nr 1
32208 - zdjęcie nr 2
32208 - zdjęcie nr 3
32208 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 88.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,01 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę