Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,51 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 42167

979 000 zł

14 084 zł /m²

Rata 4 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa

4 pokoje, mieszkanie 69,51 m², piętro 2, oferta nr , 42167, Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa
42167 - zdjęcie nr 0
42167 - zdjęcie nr 1
42167 - zdjęcie nr 2
42167 - zdjęcie nr 3
42167 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,51 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę