Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,76 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 20277/4112/OMS

631 604 zł

10 569 zł /m²

Rata 2 955 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Święta Katarzyna

4 pokoje, mieszkanie 59,76 m², piętro 1, oferta nr , 20277/4112/OMS, Święta Katarzyna
20277/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20277/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20277/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20277/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20277/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

59,76 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę