Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,25 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2607/7393/OMS

599 000 zł

9 042 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, Strażacka

4 pokoje, mieszkanie 66,25 m², piętro 3, oferta nr , 2607/7393/OMS, Rzeszów, Strażacka
2607/7393/OMS - zdjęcie nr 0
2607/7393/OMS - zdjęcie nr 1
2607/7393/OMS - zdjęcie nr 2
2607/7393/OMS - zdjęcie nr 3
2607/7393/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,25 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę