Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,70 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 56574/4508/OMS

601 000 zł

8 623 zł /m²

Rata 2 812 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Legionowo, Stefana Czarnieckiego

4 pokoje, mieszkanie 69,70 m², piętro 2, oferta nr , 56574/4508/OMS, Legionowo, Stefana Czarnieckiego
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,70 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę