Logo

Nowe mieszkanie, 71,95 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3-3/11.

917 363 zł

12 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 292 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja River House

Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Starołęcka 110

4 pokoje, mieszkanie 71,95 m², piętro 2, oferta nr 3-3/11., River House, Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Starołęcka 110
River House - zdjęcie nr 0
River House - zdjęcie nr 1
River House - zdjęcie nr 2
River House - zdjęcie nr 3
River House - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 71.95 m², 3-3/11.
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,95 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,81 m²), taras (4,74 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2025

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę