Logo

Nowe mieszkanie, 78,94 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 8.A.17

876 000 zł

11 097 zł /m²

Rata 4 099 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska

4 pokoje, mieszkanie 78,94 m², piętro 3, oferta nr 8.A.17, Nowe Południe - budynek 8, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Starogrodzka / Borkowska
1 / 2
Nowe Południe - budynek 8 - zdjęcie nr 0
Nowe Południe - budynek 8 - zdjęcie nr 1
Nowe Południe - budynek 8 - zdjęcie nr 2
Nowe Południe - budynek 8 - zdjęcie nr 3
Nowe Południe - budynek 8 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 78.94 m², 8.A.17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,94 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,85 m²)

Termin oddania:

październik 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę