Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 99,87 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 281/12320/OMS

1 747 721 zł

17 500 zł /m²

Rata 8 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Podgórze, Zabłocie, Stanisława Klimeckiego

4 pokoje, mieszkanie 99,87 m², piętro 3, oferta nr , 281/12320/OMS, Kraków, Podgórze, Zabłocie, Stanisława Klimeckiego
281/12320/OMS - zdjęcie nr 0
281/12320/OMS - zdjęcie nr 1
281/12320/OMS - zdjęcie nr 2
281/12320/OMS - zdjęcie nr 3
281/12320/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 99.87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

99,87 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę