Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 75,30 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25964/2089/OMS

748 500 zł

9 940 zł /m²

Rata 3 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Stanisława Dubois

4 pokoje, mieszkanie 75,30 m², piętro 2, oferta nr , 25964/2089/OMS, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Stanisława Dubois
25964/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25964/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25964/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25964/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25964/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 75.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,30 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę