Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 835925

340 000 zł

3 778 zł /m²

Rata 1 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 90 m², Smoleń, Choszczno

Choszczno, Smoleń

4 pokoje, mieszkanie 90,00 m², parter, oferta nr , 835925, Choszczno, Smoleń
835925 - zdjęcie nr 0
835925 - zdjęcie nr 1
835925 - zdjęcie nr 2
835925 - zdjęcie nr 3
835925 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę