Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,95 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMMAMA454

419 000 zł

5 744 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siejnik

4 pokoje, mieszkanie 72,95 m², piętro 2, oferta nr , SMMAMA454, Siejnik
SMMAMA454 - zdjęcie nr 0
SMMAMA454 - zdjęcie nr 1
SMMAMA454 - zdjęcie nr 2
SMMAMA454 - zdjęcie nr 3
SMMAMA454 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72.95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,95 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę