Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,47 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMHOGA679

260 000 zł

4 230 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Biała Podlaska, Sidorska

4 pokoje, mieszkanie 61,47 m², piętro 4, oferta nr , SMHOGA679, Biała Podlaska, Sidorska
SMHOGA679 - zdjęcie nr 0
SMHOGA679 - zdjęcie nr 1
SMHOGA679 - zdjęcie nr 2
SMHOGA679 - zdjęcie nr 3
SMHOGA679 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

61,47 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę