Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 835534

569 000 zł

8 754 zł /m²

Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 65 m², ul. Rydla, Szczecin

Szczecin, ul. Rydla

4 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 4, oferta nr , 835534, Szczecin, ul. Rydla
835534 - zdjęcie nr 0
835534 - zdjęcie nr 1
835534 - zdjęcie nr 2
835534 - zdjęcie nr 3
835534 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1989

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę