Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 92,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 10636/1969/OMS

849 000 zł

9 228 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Citihome Nieruchomości

Wiązowna Kościelna, Projektowana

4 pokoje, mieszkanie 92,00 m², parter, oferta nr , 10636/1969/OMS, Wiązowna Kościelna, Projektowana
10636/1969/OMS - zdjęcie nr 0
10636/1969/OMS - zdjęcie nr 1
10636/1969/OMS - zdjęcie nr 2
10636/1969/OMS - zdjęcie nr 3
10636/1969/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę