Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85053/6624/OMS

899 000 zł

12 315 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wesoła, Plac Wojska Polskiego

4 pokoje, mieszkanie 73,00 m², piętro 2, oferta nr , 85053/6624/OMS, Warszawa, Wesoła, Wesoła, Plac Wojska Polskiego
85053/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85053/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85053/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85053/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85053/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę