Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 80,03 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85932/6624/OMS

1 190 000 zł

14 869 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Oskara Langego

4 pokoje, mieszkanie 80,03 m², piętro 2, oferta nr , 85932/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Oskara Langego
85932/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85932/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85932/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85932/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85932/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 80.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,03 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, Warszawa, Mokotów, Oskara Langego, 85932/6624/OMS | Tabelaofert.pl