Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26399/2089/OMS

825 000 zł

11 458 zł /m²

Rata 3 860 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, os. Handlowe

4 pokoje, mieszkanie 72,00 m², piętro 2, oferta nr , 26399/2089/OMS, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, os. Handlowe
26399/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26399/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26399/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26399/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26399/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę