Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,40 m², 4 pokoje, 10 piętro, oferta nr 12350/3186/OMS

419 500 zł

9 894 zł /m²

Rata 1 963 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 42.4 m², Ogrody, Bydgoszcz

Bydgoszcz, Ogrody

4 pokoje, mieszkanie 42,40 m², piętro 10, oferta nr , 12350/3186/OMS, Bydgoszcz, Ogrody
12350/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12350/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12350/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12350/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12350/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

42,40 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę