Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,90 m², 4 pokoje, 9 piętro, oferta nr SMFIVU921

429 000 zł

7 284 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Sady, Nowowiejska

4 pokoje, mieszkanie 58,90 m², piętro 9, oferta nr , SMFIVU921, Kielce, Sady, Nowowiejska
SMFIVU921 - zdjęcie nr 0
SMFIVU921 - zdjęcie nr 1
SMFIVU921 - zdjęcie nr 2
SMFIVU921 - zdjęcie nr 3
SMFIVU921 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

58,90 m²

Piętro:

9 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1972

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę